W tym tygodniu przypadają tzw. „Dni Krzyżowe” czyli dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek, wtorek i środę, o godz. 7.00 na rozpoczęcie Mszy świętej, będzie procesja wokół kościoła ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych i modlitwą o urodzaje przy krzyżu misyjnym przed kościołem. Coraz częściej zdarzają się klęski żywiołowe, także w Polsce, a ludzi głodujących na świecie jest ciągle dużo – zapraszamy więc do licznego udziału w tej modlitwie o dobre urodzaje.
Nabożeństwo Majowe dzisiaj o 15.00, a w tygodniu o 18.00. Zakończenie nabożeństw majowych w piątek połączone z procesją.
Od soboty od 1 czerwca, Msza święta wieczorna w tygodniu o 18.00, a po Mszy Litania do Serca Pana Jezusa, w ramach tzw. Nabożeństw Czerwcowych.
W sobotę 1 czerwca –pierwsza sobota miesiąca, modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 7.00.
W liturgii Kościoła przypada: w środę św. Urszulu Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny, w sobotę św. Justyna męczennika, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ul. Spokojnej n-y 30, 36 oraz z ul. Stawowej nr 1, 6, 9.
Wyjazd udających się do Rumunii i na Ukrainę – w poniedziałek 27 maja, po Mszy św., która będzie o 4.00 rano.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!