Na śpiew Nieszporów adwentowych zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00.
Na Roraty zapraszamy w tygodniu o godz. 7.00.
W liturgii Kościoła w piątek przypada św. Łucji, dziewicy i męczennicy, a w sobotę św. Jana od Krzyża kapłana.
Różaniec za zmarłych, potem Msza święta za polecanych w wypominkach w piątek o 17.30.
Klasy VIII będą miały spotkanie w czwartek o godz. 16.30.
Są do nabycia świecie – wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz pobłogosławione opłatki, które można nabywać u Pani Organistki po Mszach Świętych.
Sprzątanie w kościele powierzamy w tym tygodniu parafianom z ul. Świątników Wawelskich n-y: 1, 3, 4, 6, 7, 8.
Przed świętami Bożego Narodzenia będą w naszej parafii krótkie rekolekcje adwentowe, które będą odnowieniem ubiegłorocznych misji świętych. Od 20 do 22 grudnia – w piątek i w sobotę nauki rekolekcyjne będą o 8.00 i 18.00 oraz w niedzielę 22 grudnia na wszystkich Mszach Świętych. W sobotę 21 grudnia- całodniowa spowiedź. Odwiedziny chorych będą 20 grudnia w piątek. Nauki poprowadzi O. Piotr Koźlak, Redemptorysta.
Chcemy też po raz drugi zrobić przy kościele mały kiermasz bożonarodzeniowy w przyszłą niedzielę 15 grudnia. Można będzie skosztować za darmo; pierogów, barszczu, kapuśniaczków, ciasteczek wypiekanych przez parafian, będzie też sianko na stół wigilijny, jakieś ozdoby ręcznie robione, które za symboliczną ofiarę będą rozprowadzały dzieci z grupy apostolskiej, będą także ozdoby świąteczne z warsztatów z fundacji OO. Bonifratrów z Zielonej. Kiermasz będzie, po Mszy o 12.00 i potrwa do 14.30. Prosimy poinformować także tych, którzy samotnie będą spędzali święta, niech przyjdą tutaj przed kościół, na darmowy poczęstunek przedświąteczny..
Przed świętami jak co roku pomagamy bliźnim przez dar żywnościowy. Robimy akcję „kilo”. Jeśli wielu przyniesie kilogram jakiegoś produktu żywnościowego to wtedy będzie dużo materiału na paczki. Do soboty, prosimy przynosić i składać dary w przedsionku kościoła. Nasz zespół Caritas przekaże je potrzebującym pomocy.

Ostatnio zmarła z naszej parafii +Maria Szczurek lat 69. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie..

BUDUJ DOM ŻYCIA NA SKALE

REKOLEKCJE PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA

ODNOWIENIE MISJI ŚWIĘTYCH