Dzisiaj rozpoczyna się tzw. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo – odprawiane przed Wielkim Postem. Przez najbliższe trzy niedziele będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, po Mszy o 8.00 do 10.30 oraz po Mszy o 12.00 do 15.30. O godz. 15.00 będą Nieszpory i zakończenie adoracji, a o godz. 15.30 Msza święta. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie przed Najśw. Sakramentem.
W liturgii Kościoła przypada w tym tygodniu: we wtorek Matki Bożej z Lourdes, w piątek świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa oraz św. Walentego.
We wtorek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie pamiętajmy o chorych. W Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, we wtorek o godz. 12.00 Msza święta dla chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. W naszej parafii Dzień Chorych zorganizujemy, podobnie jak w ubiegłe lata, w czerwcu.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
W piątek różaniec za zmarłych o godz. 17.30
Na spotkanie kręgu biblijnego – czytanie Pisma Świętego z kapłanem, zapraszamy jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 do salki na plebanię. Pismo święte jest naszą Księgą Życia, wielu nie ma czasu na czytanie Biblii, dlatego może choć raz w miesiącu znajdzie się czas na wspólne czytanie Bożego Słowa – zapraszamy.
Klasy VII zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem we wtorek o g. 16.30.
Sprzątanie kościoła polecamy na bieżący tydzień parafianom z ul. Podgórskiej n-y: 9, 10, 11, 14,15.
Rada Parafialna zbiera dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne – częściowo z tej składki pokryjemy też koszt ogrzewania kościoła.
Spotkanie Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 16:30 w salce na plebani
Wyjazd na kulig w sobotę o godz. 8:00 od remizy.

Poświęcenie świec dla dzieci z klas III będzie w przyszłą niedzielę na Mszy o 12.00, a zebranie rodziców będzie dopiero 16 marca.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!