1.     Dzisiaj I Niedziela miesiąca z tej racji po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w tygodniu jak i w niedzielę są odprawiane tak jak zazwyczaj /w tygodniu 700i 1800/;/w niedzielę 800, 1030, 1200, 1530/
  3. Przed wejściem do kościoła jest zbiórka do puszki na powodzian.
  4. W przyszłą niedzielę 12 lipca, Rada Parafialna, przy wejściu do kościoła, przeprowadzi zbiórkę ofiar na inwestycje w naszej parafii. Zbiórka będzie miała trochę inny charakter. Ofiary przynosimy w kopertach i wrzucamy do skrzynki. Jeżeli ktoś chce aby jego ofiara została odnotowana w księdze pamiątkowej to na kopercie powinien umieścić swój adres.
  5. W tym tygodniu wspominamy:

W środę św. Jana z Dukli, prezbitera

W sobotę św. Benedykta, opata, patrona Europy

1. W piątek o godz. 1730różaniec za zmarłych i Msza św.
  2. Sprzątanie kościoła powierzamy na bieżący tydzień parafianom z ul. Bielowicza n-y: 62, 63, 64,65,66

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i Bożej opieki na każdy dzień. Szczęść Boże!