Dzisiaj, w niedzielę Chrztu Pańskiego, kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, jednak tradycyjnie kolędować będziemy do 2 lutego, do Święta Matki Bożej Gromnicznej.
Nieszpory niedzielne dzisiaj o g. 15.00.
W piątek o 17.30 różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach.
Adoracja Najśw. Sakramentu – w środy i w soboty od g. 17.30 do 18.00.
Ze względu na pandemię kolędy wizyty duszpasterskiej nie ma w tym roku, ale podobnie jak w ubiegłym tygodniu zapraszamy parafian z poszczególnych ulic na Msze św. o godz. 18.00. Msza święta jest sprawowana w intencji zaproszonych parafian, z błogosławieństwem kolędowym. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ulic:
– Kr. Jadwigi, Świątników Wawelskich, Metalowców, Ogrodowa, Podgórska i Wąska –
– Franciszka Bielowicza i Widokowa – wtorek
– Spokojna, Różana, Modrzewiowa – czwartek
– Św. Stanisława, Polna, Południowa – sobota

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła, za ofiary na ten cel złożone, a w tym tygodniu sprzątanie w kościele powierzamy parafianom z ul. Kr. Jadwigi nr-y 1, 2, 4, 7, 9.
W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby: śp.+Genowefy Cholewa lat 93 oraz śp. +Stefana Leńczowskiego lat 85. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie..

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi i niech nas strzeże! Szczęść Boże!