Wielki Post to dla katolików czas gorętszej modlitwy. W trudnej sytuacji, jaka opanowała świat, zachęcamy do modlitwy, choćby tej najprostszej, ale płynącej z serca, która uspokaja i pozwala spojrzeć na trudne sytuacje z innej perspektywy. Trwamy na modlitwie o pokój na Ukrainie oraz za ofiary tej okrutnej wojny.
Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00, po zakończeniu nabożeństwa o godz. 15.45 Msza święta.
Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17.15, oraz o 19.30, a także w niedzielę po Mszy o godz. 8.00.
Trwa nowenna do św. Józefa, przed uroczystością, która przypada w sobotę 19 marca. Msze święte w sobotę rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.
W naszym kościele trwa adoracja Najśw. Sakramentu w środy i soboty od g. 17.30 do 18.00. Także codziennie przed wieczorną Mszą świętą – jest odmawiany przez Róże Różańcowe, różaniec o pokój i za Ukrainę.
Młodzież z klas VIII ma spotkanie przed bierzmowaniem w czwartek.
Rada Parafialna zbiera dziś ofiary na inwestycje parafialne.
Sprzątanie w kościele powierzamy parafianom z ulicy Wąskiej. Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie, na potrzeby parafii oraz na pomoc Ukrainie.
Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od niedzieli 3 kwietnia do środy 6 kwietnia.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!