Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przypomina nam o celu naszego życia, jakim jest niebo, gdzie Jezus oczekuje na każdego człowieka. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli, modlić się będziemy o dary Ducha Świętego, które mają nas umocnić w wyznawanej wierze. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.
Przed nami ostatnie nabożeństwa majowe – dzisiaj o godz. 15.00, a we wtorek zakończenie nabożeństw majowych o godz. 17.30 z procesją. Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych i dzieci do sypania kwiatków. Dzisiaj też będziemy śpiewali majówkę o godz. 19.00 przy figurce Matki Bożej z Lourdes przy Betanii – zapraszamy.
Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa będą od środy; przed Mszą świętą wieczorną o g. 17.45, będzie śpiewana litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, a w niedziele o godz. 15.00.
Adoracja Najśw. Sakramentu w środy i w soboty od 17.30 do 18.00.
W Liturgii Kościoła przypada: we wtorek – święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny, w środę św. Justyna męczennika, w piątek św. Męczenników Afrykańskich Karola i towarzyszy.
W piątek pierwszy piątek czerwca – okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą, a w piątek rano od g. 6.30 do 7.00 oraz po południu od g. 16.30 do 18.00. W czasie spowiedzi wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone przed godz. 18.00 śpiewem litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa.
Odwiedziny chorych – zgłoszonych przez rodzinę- w piątek od godz. 9.00.
W sobotę po Mszy porannej modlitwa do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny oraz za matki oczekujące potomstwa, z racji I soboty miesiąca.
Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w środę 1 czerwca o godz. 19.00.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Bielowicza nr-y 46, 48, 48a, 49, 50.
Wszystkim, którzy wspomagają ofiarami potrzeby naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i opieki Bożej Opatrzności. Szczęść Boże!