Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 15.00.
W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana, w środę bł. Czesława, kapłana, w piątek św. Marii Magdaleny, w sobotę Święto Świętej Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, a w niedzielę św. Kingi.
Przypominamy o wakacyjnym rozkładzie Mszy św. w tygodniu: wtorek i czwartek rano o godz. 700. Poniedziałek, środa i piątek o godz. 1800. W soboty o godz. 700 i 1800. W niedzielę bez zmian /800, 1030, 1200,1530/. Przed każdą Mszą św. jest okazja do spowiedzi.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy i soboty od godz. 1730 – 1800.
Sprzątanie kościoła powierzamy na bieżący tydzień parafianom z ul. Myślenickiej
n-y: 8a, 14, 16, 18.
Już w przyszłą niedzielę 24 lipca, po Mszach świętych można poświęcić pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
Tradycyjna pielgrzymka dziękczynna, do Kalwarii z naszej parafii będzie w następną niedzielę 31 lipca. Chętni na wyjazd autokarem niech się zgłoszą w zakrystii.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!