Dzisiaj łączymy się duchowo z rodzinami z naszej archidiecezji pielgrzymującymi do Kalwarii Zebrzydowskiej.
W liturgii Kościoła przypada:
w poniedziałek – Najświętszego Imienia Maryi
we wtorek – św. Jana Chryzostoma, biskupa
w środę – Święto Podwyższenia Krzyża świętego
w czwartek – Matki Bożej Bolesnej
w piątek – świętych męczenników Korneliusza i Cypriana a w przyszłą niedzielę
św. Stanisława Kostki, zakonnika.
Kolejne Nabożeństwo Fatimskie będzie we wtorek 13 września o godz. 18.00 – Msza św., różaniec i procesja. Zapraszamy do niesienia figury Matki Bożej przedstawicielki Żywego Różańca, a dzieci zapraszamy na procesję do sypania kwiatków.
Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy wieczornej.
Przygotowanie do bierzmowania dla klas VIII rozpoczniemy w tym tygodniu. Młodzież, która chce przyjąć ten sakrament oprócz katechezy w szkole, będzie miała spotkania przy parafii w czwartki dwa razy w miesiącu. Pierwsze spotkanie będzie w czwartek 15 września o godz. 16.30 w kościele.
Dziękujemy za troskę o czystość świątyni w tym tygodniu, teraz prosimy parafian z ul. Stromej n-y 10, 11, 13, 15, 17.
Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary na inwestycje parafialne.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!
Ks. Proboszcz