Kościół w liturgii w tym tygodniu wspomina: we wtorek świętych Męczenników Koreańskich, w środę św. Mateusza, apostoła i ewangelistę, a w piątek św. O. Pio, zakonnika.
Diecezjalne spotkanie Róż Żywego Różańca będzie w Łagiewnikach w sobotę 24 września. Program w gablocie.
Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Krakowie 25 września, niedziela o godz. 12.00 z Placu Matejki na Rynek Główny. Program w gablocie.
Spotkanie Rady Parafialnej w środę o godz. 19.00.
Redakcję naszej gazetki parafialnej „Świątnik” i tych którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie kolejnego numeru gazetki, zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek o godz. 19.00.
Młodzież, z klas ósmych, oraz ze szkół średnich, która chciałaby się spotykać przy parafii w grupie apostolskiej i przygotowywać się do Światowych Dni Młodzieży, zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 do salki w domu parafialnym.
Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami, już od klasy drugiej, zapraszamy na spotkanie w sobotę 24 września, o godz. 10.30 do kościoła.
Spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej, zapraszamy na spotkanie 22 września w czwartek o godz. 19.00 do kościoła.
Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła, a teraz prosimy parafian z ul. Słonecznej.
Dziękujemy za złożone ofiary na inwestycje parafialne; Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę 9.390 zł, a na konto wpłacono we wrześniu 4.690 zł. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach.
Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Wyjazd 27 września -wtorek godz. 8.00 – koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
Ostatnio zmarła z naszej parafii +Zofia Kurleto lat 85. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!