Zapraszamy na Nieszpory niedzielne – dzisiaj o 15.00, potem Msza święta o 15.30. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach świętych adoracja Najśw. Sakramentu.
W liturgii kościoła przypada: w środę święto Poświęcenia Bazyliki na Lateranie w Rzymie, w czwartek św. Leona Wielkiego, papieża, w piątek św. Marcina z Tours, biskupa, w sobotę św. Jozafata, biskupa, męczennika.
Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w środy i soboty od g. 17.30 do 18.00.
Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – czwartek godz. 16.30.
W piątek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę będzie w piątek o godz. 10.30. Potem przemarsz pod pomnik „Synom tej ziemi” i dalsze uroczystości. Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski udzielił na 11 listopada dyspensy od pokarmów mięsnych.
Dziękujemy za ofiary złożone przy zamawianiu wypominków za zmarłych. Różaniec za zmarłych poleconych wypominkach rocznych będzie w piątek o 17.30, potem Msza święta za tych zmarłych.
W czasie kwesty zorganizowanej na cmentarzu przez Stowarzyszenie Przyjaciół Świątnik Górnych, zebrano 9.344 zł. Pani Prezes Stowarzyszenia – Aleksandra Nocuń, serdecznie dziękuje wszystkim, ofiarodawcom i wolontariuszom.
Podziękowania kierujemy też do tych którzy 1 listopada pomagali w przeprowadzenia uroczystości na cmentarzu: Orkiestrze Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Świątniki Górne, pod dyrekcją Roberta Kozłowskiego, strażakom za zabezpieczenie drogi i tym którzy przygotowali ołtarz polowy i liturgię.
Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu kolejnym parafianom z ul. Sportowej n-y: 24, 25, 26, 27, 30.
Jeszcze w przyszłą niedzielę 13 listopada, Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę na inwestycje parafialne.
Na przyszły rok na wrzesień jest zaplanowana pielgrzymka na Cypr śladami św. Pawła, połączona z wypoczynkiem. Informacje i program jest na stronie internetowej naszej parafii w zakładce „pielgrzymki”.

Na nowy tydzień niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!