Nieszpory niedzielne dzisiaj o g. 15.00.
Do końca stycznia w tygodniu codziennie jest Msza św. o godz. 7.00, a wieczorem o g. 18.00 tylko w środę, piątek i sobotę. Nie ma wieczornej Mszy w tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek.
W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Adoracja Najśw. Sakramentu – w środy i w soboty od g. 17.30 do 18.00.
Kancelaria parafialna czynna już w tym tygodniu według stałego porządku w poniedziałek, środę i sobotę.
W liturgii Kościoła przypada: we wtorek św. Antoniego, opata, w czwartek św. Józefa Pelczara, biskupa, w piątek św. Sebastiana, męczennika, a w sobotę św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 – kolędy zagra kwartet O. Ireneusza Obraniaka, paulina, a po Mszy będzie krótki koncert kolęd – zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 12.00.
Kolęda – wizyta duszpasterska:
Ul. Spokojna od nr 36 do 1 – poniedziałek – od godz. 10.00
Ul. Myślenicka, Widokowa oraz Bielowicza n-y 58 do 74 – wtorek – od godz. 10.00
W tym tygodniu kończymy kolędę wizytę duszpasterską, jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie może zgłosić się do zakrystii lub kancelarii parafialnej i ustalić inny termin. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza Święta za wszystkie rodziny odwiedzone w czasie kolędy.
Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień prosimy parafian z ul. Bruchnalskiego n-y: 74, 78, 80, 80a, 82.
Ks. Krzysztof Augustyn, student KUL-u, który w lipcu ub. roku zastępował Ks. Proboszcza, wydał książeczkę o spowiedzi „Owocna spowiedź” – można w zakrystii kupić tę książeczkę w cenie 25 zł.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i Bożej opieki. Szczęść Boże!