Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.45 jest śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
Dzieci i młodzież w piątek kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy ich na Mszę świętą dziękczynną za kolejny rok nauki – dzieci ze Szkoły Podstawowej, w piątek 23 czerwca o godz. 8.00, a młodzież z Zespołu Szkół w czwartek o godz. 18.00.
Można skorzystać ze spowiedzi na zakończenie roku szkolnego, w czwartek od g. 17.00 do 18.00.
W liturgii Kościoła przypada w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, a w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela / w przyszłą niedzielę z tej racji odpust w Rzeszotarach/.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie, a w tym tygodniu czystość świątyni powierzamy parafianom z ul. Różanej n-y: 23, 23a, 25, 26, 26a.
Rada Parafialna zebrała na inwestycje parafialne w ubiegłą niedzielę kwotę 9.820 zł a na konto wpłacono w czerwcu 2.460 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: „Bóg zapłać”.
IX Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w Krakowie w niedzielę 25 czerwca od godz. 12.00.
Strażacy ze Świątnik Górnych zapraszają do remizy, na Dzień Otwarty, w sobotę 24 czerwca od godz. 12.00, Można będzie zobaczyć jakim sprzętem dysponują nasi strażacy; dla najmłodszych będą atrakcje, pokaz, poczęstunek. Będzie możliwość zapisania dzieci do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej oraz do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!