Na nieszpory niedzielne zapraszamy o godz. 15.00.
Dzisiaj po Mszach świętych adoracja Najśw. Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek – bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Sióstr Służebniczek, we wtorek św. Dominika, kapłana, w środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy, męczennicy, patronki Europy; w czwartek św. Wawrzyńca, diakona, męczennika, w piątek św. Klary dziewicy.
Msze święte w tygodniu – poniedziałek – 18.00, wtorek – 7.00, środa – 18.00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek o 7.00 , w piątek 18.00, a w sobotę o 7.00 i 18.00.
Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach będzie w piątek o 17.30.
Na kolejne nabożeństwo Fatimskie zapraszamy w sobotę 12 sierpnia o g. 18.00 – Msza św. z kazaniem, różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w czasie procesji, a figurę Matki Bożej poniosą przedstawicielki matek.
O pomoc w sprzątaniu kościoła w bieżącym tygodniu, prosimy parafian z ul. Ks. Koniecznego n-y: 25, 26, 28, 30. Za złożone ofiary na ten cel dziękujemy.
W przyszłą niedzielę 13 sierpnia Rada Parafialna będzie zbierała ofiary na inwestycje parafialne.
Ostatnio zmarł z naszej parafii + Zdzisław Salawa lat 69. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Na nowy tydzień niech Pan Bóg błogosławi i niech nas strzeże. Szczęść Boże!