Wielki Post to dla katolików czas gorętszej modlitwy. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00, po zakończeniu nabożeństwa o godz. 15.45 Msza święta.
Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17.15, oraz o 19.30, a także w niedzielę po Mszy o godz. 8.00.
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek marca. Okazja do spowiedzi w piątek rano przed Mszą świętą i po południu od 16.30 do 18.00. Chorych zgłoszonych przez rodzinę, z Komunią św. odwiedzimy w sobotę/ nie w piątek/ od g. 9.00.
Spotkanie rodziców dzieci z klas III, będzie w środę o godz. 19.00, a poświęcenie modlitewników dla dzieci będzie w przyszłą niedzielę na Mszy o g. 11.30.
Młodzież, która przyjmie sakrament bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 16.30, a także wraz z rodzicami w piątek na godz. 18.00; na Mszy świętej rodzice przekażą swoim dzieciom krzyżyki, które podczas bierzmowania poświęci Ks. Biskup Robert Chrząszcz, który udzieli sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej w piątek będzie spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej. Bierzmowanie będzie w naszej parafii 21 marca – czwartek o godz. 18.00.
Rekolekcje wielkopostne będą od 17 do 20 marca.
W sobotę, z racji I soboty miesiąca, po Mszy o g. 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca NMP, oraz za matki oczekujące potomstwa.
Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, a na ten tydzień powierzamy czystość świątyni parafianom z ul. Bielowicza n-y: 75, 77, 77a, 79.
Przy wyjściu z kościoła można zabrać sobie od ministrantów broszurkę o Eucharystii, o Kongresie Eucharystycznym, który w naszej diecezji rozpocznie się 28 marca.
Ostatnio zmarły z naszej parafii +Zofia Kaczor lat 73 i +Anna Synowiec lat 99. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!