Dzisiaj druga niedziela tzw. Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa – odprawianego przed Wielkim Postem, który rozpocznie się 14 lutego. Wystawienie Najśw. Sakramentu, po Mszach świętych i adoracji z racji pierwszej niedzieli miesiąca. O godz. 15.00 Nieszpory.
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Agaty, dziewicy i męczennicy – święcimy chleb i sól, a we wtorek świętych Męczenników Japońskich Pawła Miki i towarzyszy, w sobotę św. Scholastyki, dziewicy, w przyszłą niedzielę 11 lutego Najśw. Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych będzie w piątek o 17.30, potem Msza św. w intencji tych zmarłych.
Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VIII będzie w czwartek o 16.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Bielowicza n-y: 54c, 55, 58, 59, 61.
Rada Parafialna w przyszłą niedzielę będzie zbierała ofiary na koszty związane z ogrzewaniem kościoła i na inwestycje. Wszystkim dziękujemy za każda ofiarę złożoną na potrzeby naszego kościoła.
Ofiary z 2 lutego przekazaliśmy na zakony kontemplacyjne – była to kwota 2. 955 zł.
Dziękujemy tym, którzy pomagali przy pracach związanych z rozbieraniem dekoracji świątecznej.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, zdrowia, niech Pan Bóg nam błogosławi.
Szczęść Boże!