Przeżywamy tydzień Oktawy Zmartwychwstania – to czas ośmiu dni rozważania tajemnicy Zmartwychwstania Jezusa. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
Przyszła niedziela, 7 kwietnia, to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Uroczystości odpustowe w pobliskich Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
W naszym kościele w przyszłą niedzielę będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zamiast nieszporów.
W przyszłą niedzielę będziemy gościli Ks. Krzysztofa Augustyna z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, który będzie głosił kazania i promował swoją drugą książkę o przebaczeniu. Ks. Krzysztof już tutaj był w wakacje zastępował Ks. Proboszcza.
W piątek przypada I piątek kwietnia, okazja do spowiedzi w piątek od 16.30 do 18.00. W czasie spowiedzi będzie wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone przed godziną 18.00 litanią do Serca Pana Jezusa. Chorych odwiedzimy z Komunią świętą, dopiero w maju.
W sobotę jako pierwszą sobotę miesiąca modlitwy do Niepokalanego Serca NMP i za matki oczekujące potomstwa.
W środę imieniny będzie obchodził Pan kościelny – Ryszard Synowiec, życzymy mu dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o kościół powierzamy parafianom z ul. Słonecznej.
Ostatnio zmarli z naszej parafii: +Anna Sieja lat 79, +Adam Synowiec lat 63, i +Marcel Synowiec lat 79, jego pogrzeb będzie w środę o g. 14.00. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim na kolejne dni tygodnia.

Szczęść Boże!