Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny, który ma inspirować do częstszego sięgania po Pismo Święte, ma ukazać fundamentalne znaczenie Słowa Bożego w życiu chrześcijanina i parafii. Spotkania z czytaniem Pisma świętego odbywają się w naszej parafii raz w miesiącu; kolejne spotkanie będzie w następny poniedziałek 22 kwietnia o g. 19.00 w salce w domu parafialnym.
Na nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00.
W ramach rozpoczętego Kongresu Eucharystycznego w naszej diecezji, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – modlitwę w ciszy – w piątek od godz. 20.00 do 21.00. Intencja tej modlitwy za Ojczyznę i o pokój. Oprócz tego adoracja jest w środy i soboty od 17.30 do 18.00.
Uczniów z klas VII, którzy w przyszłym roku przystąpią do bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 do kościoła. Wydział Katechetyczny Kurii, przypomina, że przygotowanie do bierzmowania powinno się odbywać w parafii zamieszkania ucznia.
Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, a na ten tydzień prosimy parafian z ul. Stromej.
Rada Parafialna zbiera dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne – mamy wykonane kolejne projekty na poprawienie instalacji alarmowych oraz przeciwpożarowych w naszym kościele, a także pozwolenie konserwatorskie na dalsze prace odnowienia polichromii.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim na kolejne dni tygodnia.

Szczęść Boże!