Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.45 jest śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
Dzisiaj w naszym kościele odbędzie się koncert chórów. Na Mszy św. o godz. 15.30 oraz po Mszy świętej będzie koncert chórów: „Echo Gorczańskie” z Nowego Targu, „Eligiusz” oraz „Credo”.
Dzieci i młodzież w piątek kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy ich na Mszę świętą dziękczynną za kolejny rok nauki – dzieci ze Szkoły Podstawowej, w piątek 21 czerwca o godz. 8.00, a młodzież ze szkół średnich w piątek o godz. 18.00.
Można skorzystać ze spowiedzi na zakończenie roku szkolnego, w czwartek od g. 17.00 do 18.00.
W liturgii Kościoła przypada w poniedziałek św. Brata Alberta, zakonnika, piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
Rada Parafialna zebrała na inwestycje parafialne w ubiegłą niedzielę kwotę 9.620 zł a na konto wpłacono 3.460 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: „Bóg zapłać”.
Spotkanie biblijne z czytaniem ewangelii będzie w poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie, a w tym tygodniu czystość świątyni powierzamy parafianom z ul. Karpackiej.
Odpust w Rzeszotarach, z racji uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela będzie w niedzielę 23 czerwca.
Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy 25 czerwca, we wtorek – koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.
Osoby zapisane na wyjazd do Lewoczy – prosimy o wpłatę 250 zł do 27 czerwca.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!