Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 15.00.
Od poniedziałku, od 1 lipca wprowadzamy wakacyjny porządek Mszy świętych w tygodniu w lipcu i sierpniu. Msze święte będą: w poniedziałek o 18.00, wtorek o 7.00, w środę o 18.00, w czwartek o 7.00, w piątek o 18.00, a w soboty o 7.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Porządek Mszy św. w niedzielę pozostaje bez zmian, podobnie jak godziny otwarcia kancelarii parafialnej.
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek lipca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą a w piątek Msze święte będą o 7.00 i 18.00, spowiedź od 16.30 do 18.00.
Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
W sobotę po Mszy o 7.00 – modlitwy do Niepokalanego Serca NMP oraz za matki oczekujące potomstwa.
W liturgii Kościoła w środę przypada święto św. Tomasza, apostoła, w czwartek rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
Od 1 do 20 lipca wszystkie sprawy parafialne, kancelaryjne załatwia Ks. Jan.

Na nowy tydzień niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!